4x CRM pro malou firmu

crmJe zažitou představou, že CRM (customer relationship management) software není příliš vhodné pro malou firmu, protože CRM spadá do kategorie aplikaci pro podniky a takové systémy vyžadují IT tým.

Existuje však řada CRM řešení, která jsou navržena pro malé firmy.

Podívejme se na čtyři řešení v této kategorii.

Batchbook: Poznej, kdo jsou tví zákazníci

Batchbook je cloudové CRM, které mimo jiné umí sledovat na libovolném zařízení důležité zákazníky, partnery a obchody, připojovat se k Facebookovému profilu zákazníků prostřednitcvím rozhraní Batchbooku, přistupovat k historii komunikace se zákazníkem, přiřazovat úkoly v rámci teamu a udržovat o všem přehled.

ContactMe: Používej moderní webové rozhraní

ContactMe umožňuje aktualizovat kontakty z jednoho místa a může být zajímavý pro toho, kdo potřebuje kontakty konsolidovat a utřídit. Tento webový software má dále umožňovat umístit tlačítka pro získávání obchodních příležitostí na web či sociální profil.

Zoho CRM: Zautomatizuj každodenní aktivity

Zoho umožňuje uživateli zaměřit se na business, nikoliv na data. Nástroj na sledování příležitostí umožňuje efektivně sledovat prodejní aktivity.

Nimble: Spravuj sociální vztahy

Poskytuje lepší správu sociálních kontaktů se spolupracovníky, zákazníka a partnery na e-mailu, sociálních sítích jako Facebook, Twitter na Skypu atd.

Rozvoj aplikací umělé inteligence v CRM a ERM
CRM AI ERP AI

Úloha aplikací s umělou inteligencí (AI) v podnicích se rychle rozvíjí s obzvláštním zaměřením na CRM a ERM oblasti, podle Celý článek