Atos vstupuje do fáze závěrečného testování pro Letní olympijské hry v Londýně 2012.

logo atosTestování zahrnuje ustřední Games Management System (GMS ERP), systémy pro distribuci dat a systémy pro workforce management. Testy mají být dokončeny příští pátek a poté bude systém považován za provozuschopný pro LOH v červenci a srpnu.

Atos bude dohlížet nad provozem IT z ústředí londýnského Canary Wharfu a bude koordinovat činnosti řady IT dodavatelů včetně firem Acer, Airwave, BT, Cisco, Omega, Panasonic a Samsung. Atos bude podporovat mediální partnery včetně Reuters, AP, USA Today a Press Association.

Rozsah činností je obrovský: 3500 pracovníků Atosu bude podporovat 1000 serverů a 10000 zařízení koncových uživatelů na 140 místech.

Games Management System je ustřední ERP aplikace, která zpracovává všechna data ohledně atletů, od akreditace a vystavení průkazu pro každého účastníka, který slouží jako vstupní vízum do UK, stějně jako přístup na sportovní dějiště. Také slouží jako hub pro data ohledně časů a skóre na hrách. Tyto informace se vkládají do systému distribuce dat v reálném čase, který aktualizuje tabule s výsledky a podporuje informační systém komentátorů přístupný pro média po celém světě.

Zdroj: news.techworld.com

HPE Containter Platform všeobecně dostupná
hewlett packard enterprise kubernetes logos

HPE (Hewlett Packard Enterprise) v pondělí oficiálně oznámil, že je jeho HPE Container Platform všeobecně dostupná.   HPE Container Platform Celý článek