SAP obnovil licence na cloud computing od Netsuite

logo NetsuiteNetsuite používá mnoho Fortune 500 společností, ale obzváště jsou potěšeni, že SAP používá Netsuite.

Netsuite nabízí také ERP řešení stejně jako SAP a mnoho společností používajících SAP iplementovalo Netsuite kvůli rychlejšímu nasazení.

Přibližně polovinu Neusuite vlastní Larry Ellison CEO Oracle (nejdůležitější konkurent SAPu).

Zach Nelson (CEO Netsuite) uvedl, že akvizicí SuccessFactors se SAP snaží vstoupit do cloud computingu, ale tato akvizice zatím nevyřešila hlavní problém SAPu. SuccessFactors je vhodný pro pracovníky HR, ale již ne jako řešení pro management.

Zdroj: Computerworlduk.com

5 potíží které dělá ERP v e-commerce
vozik e-commerce

Prudký nárůst online nakupování a prodeje v posledních letech podnítil poptávku po enterprise řešeních pro e-commerce. B2B organizace musí být Celý článek

2 comments on “SAP obnovil licence na cloud computing od Netsuite”

Amazing weblog! Do you might have any suggestions for aspiring writers? I’m hoping to start my own weblog soon but I’m a little lost on everything. Would you suggest starting with a totally free platform like WordPress or go for a paid option? You’ll find so several choices out there that I’m completely overwhelmed .. Any tips? Appreciate it!
http://www.KneeNeckBackPain.com/

This page appears to get a good ammount of visitors. How do you advertise it? It offers a nice individual twist on things. I guess having something authentic or substantial to talk about is the most important thing.

Komentáře nejsou povoleny.