Technologie na maskování dat podle standardu PCI DSS zdarma

kreditni karta bezpečnostSpolečnost Solix dnes oznámila řešení pro maskování dat EDMS Data Masking Standard Edition, které lze zdarma stáhnout a umožňuje zamaskovat až 10 sloupců citlivých dat na neprodukčních instancích podnikové aplikace. Download a nazazení lze realizovat rychle pomocí průvodce ve 4 krocích.

Ochrana dat z kreditních karet je vážným problémem a mnoho organizací dosud neučinilo potřebné kroky, aby byly v souladu se standardem PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Neprodukční databáze představují velkou část problému, jelikož citlivá data jsou často kopírována z produkčních a ponechána nechráněná na vývojářských serverech, laptopech a testovacích instancích. Neprodukční data jsou častým výchozím bodem útočníků. PCI DSS požadavek 3.4 říká, že uložená data držitele karty musí být chráněna „kdekoli jsou uložena“.

Produkt má pomáhat zejména malým a středním společnostem, které nemají vlastní pracovníky pro řízení systémů bezpečnosti.

Download zde:  http://www.solix.com/

Nové hluboce nezměnitelné datové stuktury přibudou do JavaScriptu
esma logo

ECMA TC39 publikoval návrh na 2 nové datové struktury pro Javascript: Tuple a Record. ECMA TC39 je technický výbor, který Celý článek

1 comment on “Technologie na maskování dat podle standardu PCI DSS zdarma”

Komentáře nejsou povoleny.