SAP a Google cloud rozšiřují partnerství

SAP a Google Cloud oznámili rozšíření partnerství a uvádějí nabídku open data. Nová nabídka má zákazníkům umožnit vybudovat end-to-end data cloud, který přinese zákazníkům možnost vidět kompletní data v realném čase a maximizovat hodnotu investic do SAP software a Google cloudu.

Data ekosystém Google Cloudu
Data ecosystem Google Cloudu, image credit: Google

Christian Klein (CEO, SAP SE) uvedl: „Spojení systémů SAP a dat s datovým cloudem Google přináší podnikům zcela nové příležitosti, jak získat větší hodnotu ze svých úplných datových zdrojů“.

„SAP a Google Cloud nyní nabízejí neuvěřitelně obsažný a otevřený datový cloud, který poskytuje základ pro budoucnost podnikové umělé inteligence“, uvedl Thomas Kurian (CEO, Google Cloud).

Dále zmínil, že cloud má poskytovat základnu pro budoucí podnikové AI.

SAP také nedávno podepsali dohodu s IBM o využití Watson AI. Tato přibližně 15 let stará technologie má v systémech pomáhat manažerům a zaměstnanců nacházet odpovědi napříč různými podnikovými aplikacemi od SAPu.

Update: Watson je také jméno které používá nová platforma pro AI a data. Tentokráte coby watsonx, který byl nedávno uvolněn.

Zdroje: theregister.com, sap.com, prnewswire.com
úvodní obrázek: SAP Waldorf

4 tipy pro vytvoření efektivního enterprise software
enterprise aplications

1. Rozhodněme se ohledně hlavních cílů a funkčností našeho software Úspěšná a hospodárná aplikace na úrovní enterprise má několik definujících Celý článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *