Archivace ve vašem informačním systému snadno s nástroji od Software602

software602 logoSoftware602 uvedl na trh sadu nástrojů, které umožní velmi rychle vyhovět evropským normám pro dlouhodobou archivaci elektronických originálů dokumentů. Při využití tohoto řešení již není nutné se detailně zabývat technickými a právními aspekty problematiky.

Nástroje jsou určeny dodavatelům a integrátorům informačních systémů.

Software se jmenuje AdES Server a SecuStamp LTV Service.

Nástroje mimo jiné umožňují vytváření dokumentů určených k dlouhodobé archivaci dle norem PAdES a CAdES LTV (Long Term Validation – dlouhodobá ověřitelnost).

Dodržení těchto norem přináší jistotu, že kdykoliv v budoucnu bude možné nezpochybnitelně prokázat pravost dokumentů. Tato nezpochybnitelnost se opírá o pravidla platná ve všech zemích EU a vyplývá z přímo z atributů dokumentu. Není tedy závislá na úložišti dokumentu a ani nemůže být narušena žádnou vnější událostí. To znamená, že ani zánik certifikační autority či prolomení šifry by neměly za následek zpochybnění pravosti dokumentu.

Dle Software602 je řešení vhodné i pro vysoce důvěrné dokumenty.

Zdroj: http://computerworld.cz/aktuality/archivaci-dokumentu-v-ruznych-is-usnadni-reseni-software602-45252

Webový software za 0 Kč
uzivatelka-software-zdarma

Bujení webových služeb zdarma Poslední dobou můžeme pozorovat bujení různých webových služeb, které pomáhají často převážně malým firmám řešit různé Celý článek